Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost našich klientů.
Reference
Lukáš Mareček

Jako profesionální sportovec se potřebuji radit o svých financích s odborníkem a tím Marek Vincenec je. Jsem se svou rodinou klientem Marka a jsme s jeho poradenstvím s přátelským přístupem velmi spokojeni. Marek nám pomáhá řešit komplexně rodinné finance, úspory a zajištění na stáří a stará se o nás v průběhu našeho života tak, jak se mění naše životní situace. Jeho služby mohu jen a jen doporučit všem, kteří mají zájem o životní jistoty a profesionální rady v komplikované oblasti financí, investic a zajištění.

Reference
Kamil masný 

Marka jsem poznal před 10 lety a to při rodinném focení. Dostal jsem na něj referenci a to jak na dobrého fotografa, tak také na ambiciózního, zodpovědného člověka. Následně jsem se s Markem setkal při osobním pohovoru a již po hodině jsem věděl, že je to ten správný člověk do světa financí a že bych jej rozhodně doporučil i mezi své klienty. Marek od začátku prokazuje výsledkové kvality, každý rok se umísťuje mezi nejlepšími poradci jihomoravského regionu. Mezi jeho silné stránky patří inovativnost, představivost a kreativita, pevná vůle, disciplína a odhodlání. Jsem rád, že se z kolegy stal i přítel, kterému mohu důvěřovat a jeho práci rozhodně doporučím.

Reference
Martin Šlosar

Při svém podnikání se potřebuji soustředit na svůj byznys a věnovat mu veškerý svůj čas. Své finance mám díky profesionálnímu přístupu Marka plně pod kontrolou a vím, že mi záda chrání profesionál. Přes deset let spolupráce postupně přerostlo v přátelský vztah. Služby Marka Vincence mohu jen doporučit.

Reference
jakub podaný

Zakládám si na dlouhodobé spolupráci a osobnímu přístupu při řešení financí. Při mé sportovní kariéře a podnikání je mi Marek vždy k dispozici, když cokoli potřebuji vše proberema a poradí. I v dnešní turbulentní době dokáže vyřešit otázku, jak bydlení, tak investic. Spolupráci s Markem Vincencem mohu jen doporučit.

Reference
Ondřej dlapa

Hypotéční úvěr vyřízen na jedničku. Líbil se mi profesionální a osobní přístup, přehlednost a komplexnost finančního plánu. Jako profesionální sportovec vítám to, že mi záda ve světě financí hlídá profík jako je Marek.